Proč plastová okna

Plastová okna

Pokud bydlíte u komunikace nebo Vás ruší zvuk z okolí, zrovna plánujete rekonstrukci nebo chcete ušetřit na energii? Zvažte možnosti plastových oken.

Hlavní výhodou plastových oken je úspora nákladů za energie. Plastová okna mají vysoce kvalitní termoizolační účinek. Kvalitní plastová okna jsou vyplněná argonem, který slouží příznivě jako prostupnost tepla do vašeho interiéru. Plastová okna jsou dnes vyráběna jako dvojskla nebo i trojskla. Roční úspora při použití plastových oken, proti použití běžných oken, je zhruba 20 – 30% ročně.

Snižují hlučnost

Pokud je Váš dům či byt situován v rušné oblasti, například v centru města, poblíž silnice nebo dálnice, v blízkosti obchodního domu nebo výrobního závodu, máte zaručeně problém usnout, nebo nemáte žádný klid. Plastová okna mají vynikající schopnost minimalizovat tento zvuk a odrážet ho tak, že se do Vašeho bytu či domu nedostane téměř žádný zvuk. Výhodou plastových oken je například také to, že je možno tato okna doplnit protihlukovou folií.

Jak je to s životností

Plastová okna jsou velmi kvalitní, díky použitých kvalitních materiálů při výrobě. Okna neblednou, vydrží vnější vlivy a je u nich garantována dlouhá životnost. Plastová okna by měli vydržet dlouhá desetiletí.

Údržba

Plastové okna se udržuji celkem jednoduše, okna se nerosí. Jednou za čas je potřeba okna umýt, namazat panty. Je to velmi snadná údržba, kterou zvládne kdokoliv.

plastova_okna