Výsuvné markýzy a rolety do každého domu

Pokud právě hledáte někoho, kdo vám pomůže vybrat ty správné rolety, mříže či vrata do vašeho domu či komerčního objektu, DMS Alfa, a.s. je tu pro vás. V oblasti velkoobchodního distributorství stínící a vratové techniky pracujeme řadu let a máme bohaté zkušenosti. Vhodnou markýzou, vraty či vkusnou mříží lze doladit velmi efektivně vzhled všech staveb. Neplní pouze funkci praktickou, ale i estetickou.

Výsuvné markýzy

Můžete si u nás vybrat spoustu výsuvných markýz vhodných na terasy, balkóny, předzahrádky restaurací, kaváren nebo na výlohy vašich obchodů. Výběr variant je opravdu široký. Výsuvné venkovní markýzy jsou vyráběny desítky let a uspokojí téměř jakékoliv vaše přání na velikost, variantu, materiál i design markýzy. V naší nabídce jsou markýzy ze široké kolekce markýzových látek zahrnující asi 80 vzorů od těch jednobarevných až po ty vzorované. Výsuvné markýzy tak mohou být podle vašich představ. Výsuvné markýzy dělíme na polokazetové a kazetové, některé jsou vhodné i na zastínění zimní zahrady. Veškeré markýzy mohou být na ruční ovládání nebo na motorické ovládání s tlačítkem na zdi nebo na dálkový ovladač. K těmto markýzám lze také dokoupit širokou škálu příslušenství, doplňků a čidel.

Předokenní rolety

Předokenní rolety jsou vyráběny pro dodatečnou montáž na hotové domy anebo jsou venkovní rolety určené přímo pro novostavby. Lamely jsou v nabídce v několika barevných variacích, stejně jako boxy a vodící lišty. Můžete vše vhodně kombinovat a doplnit tak vysoce efektivně vzhled vašich domů, obchodů, kaváren a ostatních objektů. Vše může dokonale ladit s okny a fasádou podle vašich představ. Vzhled vašeho domu může být velmi výrazný a pěkný na pohled. V nabídce jsou i předokenní rolety pro dodatečnou montáž se sítí proti hmyzu stejně jako předokenní rolety pro novostavby s tímto vybavením.

Venkovní rolety jsou na ruční ovládání s páskem či šňůrou, nebo jsou na motorické ovládání se spoustou příslušenství jako u markýz. Předokenní rolety dovedou propustit dostatek světla dovnitř a při tom zamezit pohledům zvědavců jdoucích kolem. Dokáží velmi dobře odhlučnit váš prostor a velmi dobře zastíní vaše místnosti. Tím se mohou postarat i o váš nerušený a klidný spánek.

Venkovní žaluzie si můžete také objednat, ale oproti venkovním roletám, nemají tak dobré izolační a bezpečnostní funkce.